SEVEn

Konference Energy Evaluation Europe 2021

Termín semináře / konference:    10.3.2021 14:50

V polovině března proběhla prestižní konference Energy Evaluation Europe 2021, jejímž letošním tématem bylo „Zrychlení transformace energetiky z hlediska role hodnocení energeticky úsporných opatření při tvorbě efektivních politik“ (Accelerating the energy transition for all: Evaluation’s role in effective policy making).

Během celkem 4 vysílacích dnů proběhla řada odborných prezentací a diskuzí specialistů v oblastech tvorby energetické politiky, vyhodnocování energetických úspor, transformace energetiky, energetické chudoby a inovací v oblasti vyhodnocování energetických úspor.

Z České republiky na konferenci vystoupili Michaela Valentová z ČVUT a Jiří Karásek ze společnosti SEVEn, který byl hostem v živé panelové diskuzi na téma „Zlepšení ex-ante hodnocení pomocí výsledků realizovaných v ex-post vyhodnocení.“ V rámci panelové diskuze zazněla také pozvánka na projekty StreamSAVE a Triple-A.

Více o konferenci na: https://energy-evaluation.org/wp-content/uploads/2021/02/eee-2021-virtual-conference-programme-250221.pdf