SEVEn

Sdílení zkušeností v rámci tvorby SECAPů a EM, workshop/seminář OYS

Termín semináře / konference:    8.2.2023 10:00

Dovolujeme si vás pozvat na seminář týkající se výměny zkušeností v rámci SECAPů a energetického managementu. Seminář se bude konat ve středu 8.2.2023 v 10h online. Na semináři představí své zkušenosti zástupci měst Přeštice, Varnsdorf, Tábor a Žďár nad Sázavou. Program je v příloze níže. Účast na semináři je zdarma po předchozí registraci: https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZYuf-6spzIuH9evvlfOWfKNCcJAZrRBnk-f


SECAP, akční plán pro udržitelnou energetiku a klima, je důležitým strategickým dokumentem, který popisuje klíčové spotřeby energie ve městě a možná úsporná opatření snižující náklady na energii. SECAP je stěžejním dokumentem pro přistoupení do Paktu starostů a primátorů. Energetický management (EM) je důležitý nástroj pro sledování toků energie ve městě. Seminář je určen pro všechna města a obce usilující o vstup do Paktu starostů a primátorů, tvořící SECAP či energetický management.


Seminář pořádá SEVEn, The Energy Efficiency Center, z.ú. v rámci projektu OwnYourSECAP, který byl podpořen z evropského programu Life.