SEVEn

Smart Energy Efficiency Services for Residential Sector

Termín semináře / konference:    19.6.2024 15:30

srdečně Vás zveme k online účasti na workshopu k tématu energetických služeb:

Smart Energy Efficiency Services for Residential Sector

Datum: 19. 6. 2024
Čas
: 15:30 - 18:30
Jednací jazyk: angličtina

Workshopu se budou účastnit odborníci z oblasti energetiky, energetické efektivnosti a energetických služeb, kteří se podělí o své zkušenosti a poznatky. Budete mít příležitost dozvědět se více o aktuálních trendech a inovacích a být součástí diskuse o budoucích výzvách a příležitostech.

Program zahrnuje několik klíčových témat:

  • Business model concept for smart energy efficiency services in the residential sector: Jiří Karásek (SEVEn) představí nové obchodní modely pro chytré energetické služby a jejich aplikace v rezidenčním sektoru.
  • FlexiSmart Home, learnings and conclusions: Juan Urresti (Plenitude) se podělí o zkušenosti z vývoje a implementace FlexiSmart Home, včetně závěrů z průzkumu mezi uživateli.
  • Demand Response in residential sector – a successful journey: Fabrice Sorriaux (Voltalis) představí, jak automatizovaná mikro-flexibilita z domácností může pomoci elektrickému systému a snížit individuální spotřebu elektřiny a náklady.
  • Combining multiple energy services under a single contract: Mahendra Singh a Anne Kesselring (Fraunhofer) budou diskutovat o tom, jak lze kombinovat různé energetické služby v rámci jednoho kontraktu a představí empirickou analýzu zákaznických charakteristik a postojů.
  • Regulatory Enablers and Barriers for reaching expected potential of smart energy efficiency services in the residential sector: Mikael Pachlatko (Joule Assets) se zaměří na regulační podporu a překážky pro dosažení očekávaného potenciálu chytrých energetických služeb.

Workshop bude uzavřen panelovou diskusí na téma Připravenost spotřebitelů v rezidenčním sektoru na nový koncept služeb v oblasti energetické efektivnosti. Bližší podrobnosti naleznete v přiloženém programu.

V případě zájmu o online účast na workshopu prosím vyplňte registrační formulář: Registrační formulář,
a pro připojení na meeting využijte následující odkaz: https://meet.goto.com/616770333.

Další podrobnosti o projektu můžete získat na stránkách projektu https://bungees.eu/.

S přáním pěkného dne,
SEVEn, The Energy Efficiency Center, z.ú.