SEVEn

Nabídka práce

Ekonom/ekonomka pro pražskou kancelář konzultační společnosti SEVEn zaměřené na úspory energie, ochranu životního prostředí a podporu ekonomického rozvoje cestou účinnějšího využívání energie.

Nabízíme:

  • zajímavou, pestrou a samostatnou práci,
  • práci v perspektivním oboru ochrany životního prostředí a energetiky,
  • dobré finanční ohodnocení,
  • firemní výhody a benefity (5 týdnů dovolené, příspěvky na vzdělávání a jazykové kurzy, služební telefon, stravenkový paušál),
  • zázemí odborné organizace s dlouholetou historií,
  • práce na plný úvazek či práce na zkrácený úvazek.

Pracovní náplň:

  • sledování a vyhodnocování finančního hospodaření společnosti,
  • zajištění chodu externího zpracování účetnictví, spolupráce s účetní firmou,
  • vedení evidence přijatých faktur, provádění plateb; vedení evidence vydaných faktur vč. vystavování faktur,
  • vedení agendy smluv a objednávek,
  • sledování projektů v interním informačním systému a optimalizace jejich financování,
  • spolupráce s projektovým týmem, administrativní podpora konzultantů,
  • tvorba a prezentace nabídek nových projektů,
  • zajišťování personální agendy zaměstnanců,
  • podílení se na zajišťování chodu kanceláře.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru
  • uživatelská znalost MS OFFICE
  • aktivní znalost AJ
  • velmi dobré organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost
  • profesionální vystupovaní, komunikativnost
  • podpora týmové práce

Při výběru spolupracovníků jsou rozhodující prokázané schopnosti, znalosti, zkušenosti a perspektiva přínosu spolupráce pro společnost. Vybraní uchazeči budou pozváni na pohovor.

Kontakt: seven@svn.cz